Курси перманентного макiяжа i татуювання

  • Фото: Курси перманентного макiяжа i татуювання

Курси Перманентного макіяжу, Мікроблейдінга і Татуювання.
Початковий, базовий курс з перманентного макіяжу, Мікроблейдігу і Татуювання мicтить в собi теоретичну частину, а також дворівневу практичну підготовку (відпрацювання на силіконових тренувальних аркушах, а вже на другий день занять робота з моделями).
Графік занять:
1-й день. Теорія: гігієна, безпека і стерильність, анестезія - особливості застосування, обладнання та витратні матеріали, голки - способи застосування. - 4 години. Відпрацювання різних технік на силіконі - 3 зони - губи, брови, повіки, мікроблейдінг (за бажанням). - 4 години.
2-й день. Теорія: опис перманентного макіяжу губ, брів, повік. – 3 години. Відпрацювання на моделях - обов'язкова програма - Татуаж губ, Татуаж брів. - 4 години.
3-й день. Колористика в перманентному макіяжі (особливості змішування і взаємодії пігментів); Мікроблейдінг (факультативно, за бажанням); Татуювання (факультативно, за бажанням); - 4 години.
Додатково, для самостійних занять ПОДАРУНОК: книга «Перманентний макіяж» (вартість в Інтернеті - 1100 грн.), Навчальний диск - татуаж губ, брів, повiк - з коментарями (вартість в Iтернетi - 900 грн.), Журнали «Permanent Make Up» (вартість в Інтернеті від 30 $).
Чи можливо робити перманентний макіяж після 3-ох днів занять? - Так! Можливо! Як показує практика, процедура перманентного макіяжу губ виявляється найменш складною для застосування на початковому етапі роботи. Нескладні техніки перманентного макіяжу брів (шатіровання) також будуть доступні після 3-ох днів занять. «Пудренi» брови, волосяна техніка, можливо, зажадають додаткового відпрацювання на силіконі в самостiйному, індивідуальному режимі. Але, ви, вже будете знати, що і як робити і зможете набивати руку самостійно. Загалом, якщо у вас нiчого не буде виходити, ми повернемо вамІ!
Вартість навчання: Преманентний макіяж - 7000 грн., Преманентний макіяж + Мікроблейдінг (факультативно з відпрацюванням на силіконі) - 7700 грн., Перманентний макіяж + Татуювання - 8000 грн., Перманентний макіяж + татуювання + Мікроблейдінг - 8700 грн.
Контактна особа - Юрій Миколайович.
Хай щастить, Вам, у ваших творчих починаннях!← вернуться в Курсы красоты в Ужгороде

special logo
Цена: 7 500 гривен
В других валютах
Сторк-студiя тату I татуажа. все объявления (8)
Город: Ужгород
Дата: Вторник, 22 Май 2018
Просмотров: 47 разместить в TOP ↑
или посмотреть все контакты


Captcha image

  Похожие объявления:

  Вы смотрели: