ГлавнаяОбъявления в УжгородеРаботаПредлагаю работу (вакансии)IT/СвязьДистанційна аренда вашого компа за долари

Дистанційна аренда вашого компа за долари

  • Фото: Дистанційна аренда вашого компа за долари
  • Фото: Дистанційна аренда вашого компа за долари
  • Фото: Дистанційна аренда вашого компа за долари
  • Фото: Дистанційна аренда вашого компа за долари
  • Фото: Дистанційна аренда вашого компа за долари
  • Фото: Дистанційна аренда вашого компа за долари

Нам довіряють найкоштовніше! Kairos club - заробляй вдома, в дорозі, на роботі
Реєстрація: -

Компанія здає в оренду частині вашого жорсткого диска корпоративним клієнтам. Ви надаєте від 15 — 320 ГБ на Вашому компі і отримуєте за це солідні гроші.
У основі пропозиції від компанії Kairos лежить ідея об'єднання дискового простору комп'ютерів партнерів для забезпечення інтернет безпеки корпоративних клієнтів і приватних осіб. Ваш комп'ютер стає частиною глобальної "хмари", яка забезпечує зберігання, захист персональних даних і інформації. Компанія платить Вам за те, що Ви надаєте свій комп'ютер їй в оренду. Простіше кажучи, компанія Kairos розміщує і зберігає інформацію на Вашому комп'ютері і за це щодня Вам нараховуються бонуси в доларах. Kairos Technologies є лідером з продажу високоякісних IT продуктів захисту інформації заснована в 2014 році Мішелем Вієрой і повністю зосереджена на розробці і поширенні високоякісних рішень для безпечного онлайн спілкування грід-компьютінга (gridcomputing).

Компанія створена в Англії для банківського сектора Англії, Швейцарії та інших країн і за короткий строк вийшла в світові лідери з продажу продуктів захисту інформації. Інформація клієнтів розбивається на тисячі кластерів і зберігаються на різних серверах за принципом Торрента.
Таким чином при “хмарному (облако)” зберіганні інформації її викрасти неможливо. Наприклад, якщо розмістити 1С-бухгалтерію в хмарному диску Kairos, ніхто не зможе побачити інформацію. І це залучає клієнтів в компанію зі всього світу.
Такі компанії як Ніссан, Тойота, Київстар, банки…. офіційно є партнерами Кайрос.

Компанія Кайрос забезпечує користувачам доступ до захищених електронних комунікацій і надає послуги зберігання даних. Для корпоративних клієнтів, Кайрос надає ресурси розподіленої обчислювальної системи, які забезпечують надійність зберігання і передачі даних. Kairosmail безпечний сервіс електронної пошти: Шифрування; подвійна аутентифікація; 100% анонімність; зручність для користувача; • Kairos безпечний доступ в Інтернет: Безпечний Інтернет-серфінг; анонімні мережі для передачі даних; мінімізація риски аналізу трафіку. •Kairosdisk безпечне хмарне зберігання даних Захист; універсальність і доступність; контроль версій; синхронізація.
•Якщо у Вас є: • комп'ютер, ноутбук або нетбук • доступ в інтернет •вільне місце на жорсткому диску то Ви вже сьогодні можете співробітничати з Kairos Technologies і отримувати пасивний і активний дохід.


Пасивний дохід полягає в здачі в оренду частини вашого простору на жорсткому диску комп'ютера. Полягає у вигляді 4 пакетів програми різної вартості і різного доходу:

ІНВЕСТИЦІЇ ПОВНІСТЮ ОКУПАЮТЬСЯ ЧЕРЕЗ 5 МІСЯЦІВ КОРИСТУВАННЯ ПРОГРАМОЮ І СКЛАДАЮТЬ 250% РІЧНИХ!
ПРОСТО ЩОДНЯ ВКЛЮЧАЄТЕ КОМП'ЮТЕР, ЗАПУСКАЄТЕ ПРОГРАМУ НА 10 ГОДИН (кількість включень значення не має) І ВІН ЗАРОБЛЯЄ ГРОШІ!

Пакет "Стандарт" - вартість 125$ в рік. Можете здавати в оренду 15 Gb вашої пам'яті за 0,86$ в добу, дохід – 312,5$ в рік.
Пакет "Сильвер" - вартість 597$ в рік. Можете здавати в оренду 70 Gb вашої пам'яті за 4,09$ в добу, дохід – 1492,5$ в рік.
Пакет "Голд" - вартість 1577$ в рік. Можете здавати в оренду 180 Gb вашої пам'яті за 10,08$ в добу, дохід – 3942,5$ в рік.
Пакет "Платина" - вартість 2777$ в рік. Можете здавати в оренду 320 Gb вашої пам'яті за 19,08$ в добу, дохід – 6942,5$ в рік.

Ця технологія проста, геніальна, зажадалася і захищена. Саме тому, багато відомих компаній готові платити за користування нею великі гроші. Але що б залучити величезна кількість дискового простору по всьому світу, та ще і домовитися щоб люди тримали комп'ютери включеними без мережевого маркетингу ніяк.

Чому введена така система просування? Якщо пропонувати людям безкоштовну реєстрацію в Kairos Technologies — вони не контролюватимуть роботу свого комп'ютера так, як немає відповідальності. Також не буде стимул-реакції рекомендувати проект іншим якщо їх за це не стимулювати грошима (15% від вартості пакету). Таким чином в компанії з'явилася можливість продавати свій продукт фізичним особам, залучати інвестиції і від куплених продуктів 60% віддавати в мережу.
Як підсумок, з'явилася можливість заробляти 250% в рік від вартості пакету реєстрації Кайрос, використовуючи жорсткий диск свого домашнього комп'ютера.


← вернуться в IT/Связь в Ужгороде

special logo
Цена: 0 гривен
В других валютах
Тетяна
Город: Ужгород
Дата: Суббота, 09 Сентябрь 2017
Просмотров: 192 разместить в TOP ↑
или посмотреть все контакты


Captcha image

  Похожие объявления:

  Вы смотрели: